TUTO Hockey

TUTO Hockey

TUTO Hockey Oy

Turku


Lemminkäisenkatu 14-18 C, 2. krs
20520 Turku

050 323 1467 (ark. 10-14)

Joukkueen johto

Puheenjohtaja: Tuomas Haanpää
Toimitusjohtaja: Dani Aavinen
Kehitysjohtaja: Kai Jansson

Valmennus

Päävalmentaja: Antti Virtanen
Valmentaja: Jouni Virpiö

Muu henkilöstö

Huoltajat: Esa Heinonen ja Jouni Jokila

Lisätietoa

Season:
League:
Games played:
Date Time Game Links Result Attendance
1 Fri 24.9.2021 18:30 TUTO Hockey - FPS Lineups | Gamecenter | Stats 4 — 1
865
2 Sat 25.9.2021 20:00 K-Espoo - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats 4 — 1
843
3 Fri 1.10.2021 18:30 TUTO Hockey - Hokki Lineups | Gamecenter | Stats 4 — 5
993
4 Sat 2.10.2021 17:00 K-Vantaa - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats 1 — 5
401
5 Thu 7.10.2021 18:30 Peliitat - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats 3 — 2 OT
393
6 Sat 9.10.2021 18:00 TUTO Hockey - IPK Lineups | Gamecenter | Stats 2 — 4
919
7 Sat 16.10.2021 17:00 Ketterä - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats 5 — 1
557
8 Fri 22.10.2021 18:30 TUTO Hockey - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats 1 — 2
985
9 Thu 28.10.2021 18:30 Hermes - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats 4 — 1
747
10 Fri 29.10.2021 18:30 TUTO Hockey - SaPKo Lineups | Gamecenter | Stats 1 — 2
926
11 Fri 5.11.2021 18:30 TUTO Hockey - KeuPa HT Lineups | Gamecenter | Stats 3 — 2 OT
646
12 Sat 6.11.2021 17:00 K-Espoo - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats 3 — 2
644
13 Tue 16.11.2021 18:30 TUTO Hockey - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats 4 — 3 S/O
512
14 Thu 18.11.2021 18:30 TUTO Hockey - Peliitat Lineups | Gamecenter | Stats 5 — 4
366
15 Sat 20.11.2021 17:00 TUTO Hockey - JoKP Lineups | Gamecenter | Stats 0 — 1
663
16 Fri 26.11.2021 18:30 TUTO Hockey - Hermes Lineups | Gamecenter | Stats 5 — 4 OT
664
17 Sat 27.11.2021 17:00 FPS - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats 5 — 2
641
18 Fri 3.12.2021 18:30 SaPKo - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats 4 — 1
423
19 Sat 4.12.2021 17:00 KeuPa HT - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats 0 — 4
268
20 Wed 8.12.2021 18:30 TUTO Hockey - K-Vantaa Lineups | Gamecenter | Stats - -
21 Fri 10.12.2021 18:30 IPK - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
22 Sat 11.12.2021 17:00 RoKi - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
23 Wed 15.12.2021 18:30 KOOVEE - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
24 Fri 17.12.2021 18:30 TUTO Hockey - JoKP Lineups | Gamecenter | Stats - -
25 Sat 18.12.2021 17:00 K-Vantaa - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
26 Wed 29.12.2021 18:30 TUTO Hockey - FPS Lineups | Gamecenter | Stats - -
27 Thu 30.12.2021 18:30 FPS - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
28 Thu 6.1.2022 17:00 TUTO Hockey - Peliitat Lineups | Gamecenter | Stats - -
29 Sat 8.1.2022 17:00 TUTO Hockey - IPK Lineups | Gamecenter | Stats - -
30 Wed 12.1.2022 18:30 TUTO Hockey - K-Espoo Lineups | Gamecenter | Stats - -
31 Fri 14.1.2022 18:30 TUTO Hockey - K-Vantaa Lineups | Gamecenter | Stats - -
32 Thu 20.1.2022 18:30 Hermes - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
33 Fri 21.1.2022 18:30 RoKi - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
34 Sat 22.1.2022 17:00 Hokki - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
35 Wed 26.1.2022 18:30 TUTO Hockey - KeuPa HT Lineups | Gamecenter | Stats - -
36 Fri 28.1.2022 18:30 KOOVEE - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
37 Sat 29.1.2022 17:00 TUTO Hockey - Ketterä Lineups | Gamecenter | Stats - -
38 Fri 4.2.2022 18:30 JoKP - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
39 Sat 5.2.2022 17:00 Ketterä - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
40 Wed 9.2.2022 18:30 TUTO Hockey - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
41 Fri 11.2.2022 18:30 TUTO Hockey - Hokki Lineups | Gamecenter | Stats - -
42 Tue 15.2.2022 18:30 TUTO Hockey - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
43 Fri 18.2.2022 18:30 TUTO Hockey - Hermes Lineups | Gamecenter | Stats - -
44 Tue 22.2.2022 18:30 SaPKo - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
45 Wed 23.2.2022 18:30 Peliitat - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
46 Fri 25.2.2022 18:30 TUTO Hockey - Ketterä Lineups | Gamecenter | Stats - -
47 Thu 3.3.2022 18:30 JoKP - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
48 Fri 4.3.2022 18:30 Hokki - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
49 Sat 5.3.2022 17:00 IPK - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
50 Wed 9.3.2022 18:30 TUTO Hockey - SaPKo Lineups | Gamecenter | Stats - -
51 Fri 11.3.2022 18:30 KeuPa HT - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
52 Sat 12.3.2022 17:00 TUTO Hockey - K-Espoo Lineups | Gamecenter | Stats - -

Abbreviations

OT
Overtime
GWG S/O
Shootout
Win
OT-win/SO-win
OT-loss/SO-loss
Loss