RoKi

RoKi

RoKi Hockey Oy

Rovaniemi


Viirinkankaantie 2-4

96300 Rovaniemi

Joukkueen johto:

Puheenjohtaja: Antti Koski
Toimitusjohtaja: Pekka Kankaanranta
Urheilutoimenjohtaja: Jani Mikkola
Joukkueenjohtaja: Markku Määttänen, Jani Mikkola

Valmennus:

Päävalmentaja: Santeri Immonen
Valmentaja: Janne Väihkönen

Muu henkilöstö:

Huoltajat: Tero Lehtoranta, Veli-Pekka Nykänen

Lisätietoa

Season:
League:
Games played:
Date Time Game Links Result Attendance
1 Fri 25.9.2020 18:30 Hokki - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats 5 — 4
416
2 Sat 26.9.2020 17:00 RoKi - IPK Lineups | Gamecenter | Stats 1 — 6
907
3 Sat 3.10.2020 17:00 RoKi - Hokki Lineups | Gamecenter | Stats - -
4 Thu 8.10.2020 18:30 IPK - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
5 Sat 10.10.2020 18:30 RoKi - Hermes Lineups | Gamecenter | Stats - -
6 Fri 16.10.2020 18:30 RoKi - Hokki Lineups | Gamecenter | Stats - -
7 Sat 17.10.2020 17:00 IPK - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
8 Fri 23.10.2020 18:30 Hermes - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
9 Sat 24.10.2020 18:30 RoKi - Hermes Lineups | Gamecenter | Stats - -
10 Thu 29.10.2020 18:30 Hokki - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
11 Fri 30.10.2020 18:30 IPK - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
12 Thu 12.11.2020 18:30 RoKi - IPK Lineups | Gamecenter | Stats - -
13 Fri 13.11.2020 18:30 Hermes - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
14 Wed 18.11.2020 18:30 Hokki - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
15 Fri 20.11.2020 18:30 RoKi - Hermes Lineups | Gamecenter | Stats - -
16 Wed 25.11.2020 18:30 RoKi - IPK Lineups | Gamecenter | Stats - -
17 Fri 27.11.2020 18:30 RoKi - Hokki Lineups | Gamecenter | Stats - -
18 Sat 28.11.2020 17:00 Hermes - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
19 Wed 2.12.2020 18:30 IPK - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
20 Fri 4.12.2020 18:30 RoKi - Hermes Lineups | Gamecenter | Stats - -
21 Sat 5.12.2020 17:00 Hokki - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
22 Wed 9.12.2020 18:30 RoKi - IPK Lineups | Gamecenter | Stats - -
23 Fri 11.12.2020 18:30 RoKi - Hokki Lineups | Gamecenter | Stats - -
24 Sat 12.12.2020 17:00 Hermes - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
25 Thu 17.12.2020 18:30 Hokki - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
26 Fri 18.12.2020 18:30 RoKi - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
27 Tue 29.12.2020 18:30 RoKi - Hermes Lineups | Gamecenter | Stats - -
28 Wed 30.12.2020 18:30 Hermes - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
29 Sat 2.1.2021 17:00 RoKi - Hokki Lineups | Gamecenter | Stats - -
30 Sat 9.1.2021 17:00 RoKi - KeuPa HT Lineups | Gamecenter | Stats - -
31 Fri 15.1.2021 18:30 K-Espoo - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
32 Sat 16.1.2021 17:00 FPS - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
33 Fri 22.1.2021 18:30 RoKi - K-Vantaa Lineups | Gamecenter | Stats - -
34 Sat 23.1.2021 17:00 RoKi - Ketterä Lineups | Gamecenter | Stats - -
35 Thu 28.1.2021 18:30 Kiekko-Pojat - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
36 Fri 29.1.2021 18:30 Ketterä - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
37 Sat 30.1.2021 17:00 SaPKo - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
38 Wed 3.2.2021 18:30 RoKi - Kiekko-Pojat Lineups | Gamecenter | Stats - -
39 Fri 5.2.2021 18:30 RoKi - IPK Lineups | Gamecenter | Stats - -
40 Sat 6.2.2021 17:00 RoKi - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
41 Thu 11.2.2021 18:30 KeuPa HT - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
42 Fri 12.2.2021 18:30 Peliitat - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
43 Sat 13.2.2021 17:00 KOOVEE - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
44 Sat 20.2.2021 17:00 RoKi - SaPKo Lineups | Gamecenter | Stats - -
45 Thu 25.2.2021 18:30 IPK - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
46 Sat 27.2.2021 17:00 RoKi - Peliitat Lineups | Gamecenter | Stats - -
47 Fri 5.3.2021 18:30 RoKi - K-Espoo Lineups | Gamecenter | Stats - -
48 Sat 6.3.2021 17:00 RoKi - FPS Lineups | Gamecenter | Stats - -
49 Fri 12.3.2021 18:30 TUTO Hockey - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
50 Sat 13.3.2021 17:00 K-Vantaa - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -

Abbreviations

OT
Overtime
GWG S/O
Shootout
Win
OT-win/SO-win
OT-loss/SO-loss
Loss