RoKi

RoKi

RoKi Hockey Oy

Rovaniemi


Jaakonkatu 4-6, 96200 Rovaniemi

Joukkueen johto:

Puheenjohtaja: Antti Koski
Toimitusjohtaja: Pekka Kankaanranta
Urheilutoimenjohtaja: Jani Mikkola
Joukkueenjohtaja: Markku Määttänen, Jani Mikkola

Valmennus:

Päävalmentaja: Maso Lehtonen

Valmennus:
Mikko Sirento-Manninen
Samu Hulkko
Nico Rajala (mv-valmentaja)
Juha Ervasti (fysio)

Muu henkilöstö:

Huoltajat: Petri Allen, Jyrki Karjalainen, Tero Lehtoranta

Lisätietoa

Season:
League:
Games played:
Date Time Game Links Result Attendance
1 Fri 24.9.2021 18:30 Hokki - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats 4 — 1
575
2 Sat 25.9.2021 17:00 RoKi - IPK Lineups | Gamecenter | Stats 2 — 3 S/O
981
3 Fri 1.10.2021 18:30 JoKP - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats 7 — 2
210
4 Sat 2.10.2021 17:00 SaPKo - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats 2 — 5
466
5 Fri 8.10.2021 18:30 RoKi - K-Espoo Lineups | Gamecenter | Stats 2 — 5
1088
6 Sat 9.10.2021 17:00 RoKi - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats 5 — 4 OT
908
7 Fri 15.10.2021 18:30 RoKi - K-Vantaa Lineups | Gamecenter | Stats 2 — 5
931
8 Sat 16.10.2021 17:00 RoKi - KeuPa HT Lineups | Gamecenter | Stats 5 — 3
807
9 Fri 22.10.2021 18:30 TUTO Hockey - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats 1 — 2
985
10 Sat 23.10.2021 17:00 FPS - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats 8 — 1
654
11 Fri 29.10.2021 18:30 Ketterä - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats 8 — 2
673
12 Sat 30.10.2021 17:00 Peliitat - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats 4 — 3 OT
431
13 Fri 5.11.2021 18:30 RoKi - Hermes Lineups | Gamecenter | Stats 5 — 2
1040
14 Sat 6.11.2021 17:00 RoKi - Hokki Lineups | Gamecenter | Stats 1 — 2
1609
15 Wed 17.11.2021 18:30 KeuPa HT - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats 5 — 4
303
16 Fri 19.11.2021 18:30 K-Vantaa - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats 4 — 5 OT
371
17 Sat 20.11.2021 17:00 K-Espoo - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats 2 — 3 S/O
562
18 Wed 24.11.2021 18:30 IPK - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats 3 — 2 S/O
376
19 Fri 26.11.2021 18:30 RoKi - JoKP Lineups | Gamecenter | Stats 3 — 4
1025
20 Sat 27.11.2021 17:00 RoKi - Ketterä Lineups | Gamecenter | Stats 3 — 2 OT
917
21 Thu 2.12.2021 18:30 RoKi - Peliitat Lineups | Gamecenter | Stats - -
22 Fri 10.12.2021 18:30 RoKi - SaPKo Lineups | Gamecenter | Stats - -
23 Sat 11.12.2021 17:00 RoKi - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
24 Thu 16.12.2021 18:30 Hermes - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
25 Fri 17.12.2021 18:30 KOOVEE - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
26 Sat 18.12.2021 17:00 Peliitat - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
27 Tue 28.12.2021 18:30 RoKi - Hokki Lineups | Gamecenter | Stats - -
28 Wed 29.12.2021 18:30 Hokki - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
29 Tue 4.1.2022 18:30 JoKP - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
30 Thu 6.1.2022 17:00 Ketterä - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
31 Fri 7.1.2022 18:30 SaPKo - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
32 Fri 14.1.2022 18:30 RoKi - FPS Lineups | Gamecenter | Stats - -
33 Sat 15.1.2022 17:00 RoKi - Hermes Lineups | Gamecenter | Stats - -
34 Fri 21.1.2022 18:30 RoKi - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
35 Sat 22.1.2022 17:00 RoKi - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
36 Fri 28.1.2022 18:30 RoKi - K-Vantaa Lineups | Gamecenter | Stats - -
37 Sat 29.1.2022 17:00 RoKi - IPK Lineups | Gamecenter | Stats - -
38 Thu 3.2.2022 18:30 KeuPa HT - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
39 Fri 4.2.2022 18:30 KOOVEE - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
40 Sat 5.2.2022 17:00 Hermes - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
41 Fri 11.2.2022 18:30 RoKi - JoKP Lineups | Gamecenter | Stats - -
42 Sat 12.2.2022 17:00 RoKi - KeuPa HT Lineups | Gamecenter | Stats - -
43 Tue 15.2.2022 18:30 TUTO Hockey - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
44 Wed 16.2.2022 18:30 FPS - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
45 Fri 18.2.2022 18:30 K-Espoo - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
46 Sat 19.2.2022 17:00 K-Vantaa - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
47 Fri 25.2.2022 18:30 RoKi - K-Espoo Lineups | Gamecenter | Stats - -
48 Sat 26.2.2022 17:00 RoKi - SaPKo Lineups | Gamecenter | Stats - -
49 Fri 4.3.2022 18:30 RoKi - Ketterä Lineups | Gamecenter | Stats - -
50 Sat 5.3.2022 17:00 RoKi - Peliitat Lineups | Gamecenter | Stats - -
51 Fri 11.3.2022 18:30 RoKi - FPS Lineups | Gamecenter | Stats - -
52 Sat 12.3.2022 17:00 IPK - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -

Abbreviations

OT
Overtime
GWG S/O
Shootout
Win
OT-win/SO-win
OT-loss/SO-loss
Loss