KOOVEE

KOOVEE

KOOVEE Hockey Oy

Tampere


Sarvijaakonkatu 32

33540 Tampere

Joukkueen johto:

Joukkueenjohtaja: Pekka Korhonen
Myyntipäällikkö: Jan Stenvall
Mediapäällikkö: Mika Laakso

Valmennus:

Päävalmentaja: Juuso Hahl
Valmentaja: Sakari Salmela
Maalivahtivalmentaja: Pekka Korhonen

Huolto

Huoltopäällikkö: Pentti Saloniemi
Muu huolto: Jari Saloniemi, Kari Lehto.

Lisätietoa

Season:
League:
Games played:
Date Time Game Links Result Attendance
1 Thu 24.9.2020 18:30 KOOVEE - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats 4 — 3
245
2 Fri 25.9.2020 18:30 FPS - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats 1 — 2
728
3 Thu 1.10.2020 18:30 KOOVEE - K-Vantaa Lineups | Gamecenter | Stats 2 — 5
175
4 Sat 3.10.2020 17:00 K-Vantaa - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats 4 — 5
341
5 Thu 8.10.2020 18:30 KOOVEE - K-Espoo Lineups | Gamecenter | Stats 3 — 6
205
6 Sat 10.10.2020 17:00 TUTO Hockey - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats 1 — 5
529
7 Thu 15.10.2020 18:30 KOOVEE - FPS Lineups | Gamecenter | Stats 5 — 2
180
8 Fri 16.10.2020 18:30 K-Espoo - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats 2 — 6
472
9 Wed 21.10.2020 18:30 KOOVEE - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
10 Fri 23.10.2020 18:30 K-Vantaa - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
11 Wed 28.10.2020 18:30 KOOVEE - FPS Lineups | Gamecenter | Stats - -
12 Sat 31.10.2020 17:00 K-Espoo - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
13 Thu 12.11.2020 18:30 KOOVEE - K-Vantaa Lineups | Gamecenter | Stats - -
14 Sat 14.11.2020 17:00 FPS - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
15 Tue 17.11.2020 18:30 KOOVEE - K-Espoo Lineups | Gamecenter | Stats - -
16 Fri 20.11.2020 18:30 TUTO Hockey - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
17 Sat 21.11.2020 17:00 K-Vantaa - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
18 Wed 25.11.2020 18:30 KOOVEE - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
19 Thu 26.11.2020 18:30 KOOVEE - FPS Lineups | Gamecenter | Stats - -
20 Wed 2.12.2020 18:30 K-Espoo - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
21 Thu 3.12.2020 18:30 KOOVEE - K-Vantaa Lineups | Gamecenter | Stats - -
22 Wed 9.12.2020 18:30 FPS - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
23 Thu 10.12.2020 18:30 KOOVEE - K-Espoo Lineups | Gamecenter | Stats - -
24 Sat 12.12.2020 17:00 TUTO Hockey - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
25 Fri 18.12.2020 18:30 Ketterä - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
26 Sat 19.12.2020 17:00 KOOVEE - Ketterä Lineups | Gamecenter | Stats - -
27 Tue 29.12.2020 18:30 KOOVEE - Peliitat Lineups | Gamecenter | Stats - -
28 Wed 30.12.2020 18:30 Peliitat - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
29 Sat 2.1.2021 17:00 K-Espoo - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
30 Thu 7.1.2021 18:30 KOOVEE - FPS Lineups | Gamecenter | Stats - -
31 Fri 8.1.2021 18:30 KeuPa HT - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
32 Fri 15.1.2021 18:30 KOOVEE - Hermes Lineups | Gamecenter | Stats - -
33 Thu 21.1.2021 18:30 KOOVEE - K-Espoo Lineups | Gamecenter | Stats - -
34 Sat 23.1.2021 17:00 KOOVEE - JoKP Lineups | Gamecenter | Stats - -
35 Fri 29.1.2021 18:30 KOOVEE - IPK Lineups | Gamecenter | Stats - -
36 Wed 3.2.2021 18:30 KOOVEE - SaPKo Lineups | Gamecenter | Stats - -
37 Fri 5.2.2021 18:30 Hermes - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
38 Sat 6.2.2021 17:00 RoKi - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
39 Thu 11.2.2021 18:30 KOOVEE - Hokki Lineups | Gamecenter | Stats - -
40 Sat 13.2.2021 17:00 KOOVEE - RoKi Lineups | Gamecenter | Stats - -
41 Wed 17.2.2021 18:30 JoKP - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
42 Thu 18.2.2021 18:30 KOOVEE - TUTO Hockey Lineups | Gamecenter | Stats - -
43 Sat 20.2.2021 17:00 KOOVEE - K-Vantaa Lineups | Gamecenter | Stats - -
44 Wed 24.2.2021 18:30 FPS - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
45 Fri 26.2.2021 18:30 Hokki - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
46 Sat 27.2.2021 17:00 IPK - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
47 Thu 4.3.2021 18:30 KOOVEE - KeuPa HT Lineups | Gamecenter | Stats - -
48 Fri 5.3.2021 18:30 K-Vantaa - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
49 Thu 11.3.2021 18:30 TUTO Hockey - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -
50 Sat 13.3.2021 17:00 SaPKo - KOOVEE Lineups | Gamecenter | Stats - -

Abbreviations

OT
Overtime
GWG S/O
Shootout
Win
OT-win/SO-win
OT-loss/SO-loss
Loss